Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı

YazarMesaj
Emma Jean Brown
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Emma Jean Brown

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı Empty
MesajKonu: Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı    Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 12:42 am

Vaftiz babamla kalıyordum ona göre hala küçücük bi çocuktum arada gelip elini yumruk yapıyor, yumruğu'nu kafa sürtüyordu. Bazen'de bana kızıyor ama 5 dakika geçmeden barışıyorduk...
Sanırım yine öyle bi gündeğiz sabah beni zorla uyandırdı hemde yatağın üstünde zıplaya zılaya beni sinir etmek için elinden geleni yaptıı ve başardıda, homurdanarak "Hadii yemeğinii ye ve hemen hazırlan çabuk ol".
Sabah sabah yine ne yaptığımı düşünüyordum "Bu kadar sinir bozucu bir gün olamaz. "İçerden gelen ses "Ne dediğini duydum Emma kahvaltı bitmiş sanırım o halde hazırlan", sabah sabah nereye gidiyoruz acaba gerçekten çok merak ediyordum... "Nereye gidiyoruz baba" , "Tabiki'de Diagon Yoluna" "Yine neden herşeyi aldık ya", " Herşeyi değil Emma herşeyi değil Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı buraya daha adımını bile atmamışsın Thomas'la beraber gittiğin için Aktar'ı unutmuş olmalısın sanırım". Bu adam beni neredeyse sinir etmek üzereydi. Vaftiz babam arada sinir bozucu olabiliyor ve işler arada sarpa sarabiliyordu vaftiz babam çok güçlü bir büyücüydü oda aynı babam gibi cesur ve zekiydi farklı bi özelliğiyle o animagustu dönüştüğü hayvan Aslandı harbiden'de aslan gibiydi beni'de korumak için elinden gelenin fazlasını yapıyordu ve nerdeyse benim için canını verecek kadar seviyordu ama arada böyle olabiliyor. Sonuçta vaftiz babam ve Thomas'ı tanımıyor bu nedenle endişeli olabilir diye düşünüyorum ve bi ses "Hadi Emma Diagon Yoluna gidiyoruz uçuz tozun eline al ve Diagon Yolu de" şömineye girdim ve "Diagon Yolu" die bağırdım. Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı'na geldim. "Merhaba" dedim. "Merhaba Bayan Emma, vaftiz babanız sabah burdaydı" dedi ", "Anladım biraz sinirliydi size'de yansımış olmalı" , "Hayır bana yansıtması" diyerek karşılık verdi. "Sanırım geliş nedeniniz Hogwarts'a yeni başlamanız ve Sihir Malzemelerinizi almaya geldiniz" dedi."Evet çok heycanlıyım"dedim. Büyü dünyası harika gözüküyordu değişik değişik büyücüler vardı Diagon yolunda harika bi yerdi... "Evet malzemeleri bana söyleyin bende hepsini size veriyim".
"Kalaylı Kazan, Pirinç Kazan, Bakır Kazan, İksir Şişesi Takımı, Pirinç Teleskop, Pirinç Terazi, Gümüş Terazi lütfen"
aradan üç dakika geçtikten sonra "İşte burdalar Bayan Emma" dedi. "Borcum ne kadar"

Kalaylı Kazan - Bir Galleon
Pirinç Kazan - Üç Galleon
Bakır Kazan - Yedi Galleon
İksir Şişesi Takımı - Beş Galleon
Pirinç Teleskop - Üç Galleon
Pirinç Terazi - Üç Galleon
Gümüş Terazi - Yedi Galleon

"Hogwarts'ta ilk seneniz'de başarılar"

Hepsini ödedikten sonra evine geri dönmek için hazırlandı...

Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olivander's Asa Dükkanı
» Cübbe Dükkanı
» Binbir Çeşit Baykuş Dükkanı