Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cübbe Dükkanı

YazarMesaj
Emma Jean Brown
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Emma Jean Brown

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Cübbe Dükkanı Empty
MesajKonu: Cübbe Dükkanı   Cübbe Dükkanı EmptyPaz Ağus. 26, 2012 12:01 am

Bir üst sokağa çıkıyordum Cübbe dükkanından içeri girdim hala yağmur devam ediyordu ve saçlarım sırılsıklam olmuştu içerisi baya kalabalıktı, insanları seçmek bile çok zordu bırakın cübbe almayı adım atılacak yer yoktu herkez birbirini itiyordu beklemekte fayda olacağını düşündüm ama zamanımda yoktu bende birden bire koşmaya başladım o kadar hızlı koşmuşumki arkama baktığımda Thoması göremedim bi baktım Thomas sıranın en önündeydi "Sen bu araya hangi ara geldin" dedim ... " Sen Bay Olivanderla baya bi sohbet ettin bende sizi baş başa bırakmayı düşündüm ve ikimiz için sıra bekledim" dedi. "Thomas çok sempatik ve nazik bi arkadaştı "Teşekkür ederim Thomas" dedim. Bi baktım Thomas cübbelerini almıştı ve sıra bendeydi "Hoşgeldiniz Bayan Brown tıpkı anneniz ve babanız cübbelerini almaya gelmiş gibi hissediyorum ikiside cübbelerini benden almıştlardı dedi. "Teşekkür ederim" dedim. "Bay Olivander size durumu anlatmıştır zaten bunu herkeze anlatıcaktır" dedi. Gülümsedim "Tamam tamam dedi şimdi istediklerini söle bakalım" dedi. "Üç set siyah düz cübbe, bir adet siyah sivri şapka,.Bir çift koruyucu eldiven ve tane siyah gümüş işlemeli kış pelerini" dedim. Bayan bedenimi ölçtükten sonra bana isteklerimi verdi ve borcunuz 13 Galleon dedi...

Cübbe Dükkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olivander's Asa Dükkanı
» Binbir Çeşit Baykuş Dükkanı
»  Aktar: Sihir Malzemeleri Dükkanı