Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TAMAM BU KADARI FAZLA!

YazarMesaj
Hermonie Surfer
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Hermonie Surfer

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

TAMAM BU KADARI FAZLA! Empty
MesajKonu: TAMAM BU KADARI FAZLA!   TAMAM BU KADARI FAZLA! EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 10:35 pm

ona hiç bahsedilmemişti,hep mugglelarla beraber yaşamış,ama şimdi içinde bulunduğu büyücü dünyasını hep hayalini kurmuştu.bir günde hayatı değişmişti.daha dün anne ve babasının büyücü olduğunu ve sihir dünyasında köklü bir aileden geldiğini öğrenmişti.bu çok fazlaydı.etrafına bakındı,gözlerini kapadı ve bir daha açtı;hayır matematik dersinde değildi.
Diagon yolu çok işlek bir caddeydi bu dünyayı tanımasa bile buranın merkezi olduğu anlamıştı.Anne ve babasına bakıp gülümsedi.Burada çok meşhurlardı.Herkes dönüp dönüp onlara selam veriyor,onlarda her fırsatta kızlarını da tanıtıyorlardı.ve üstünde 'Gringotts' yazılı görkemli bir binanın önünde durdular.Annesi kulağına doğru eğilip:'biliyorum bu senin için çok fazla ama biraz sonra cüceler tarafından işletilen bir bankaya gireceğiz.Biliyorsun büyükbaban seni çok severdi.Sana bir miktar para bırakmış.Ama bunun yalnızca senin tarafından alınmasını istemiş.Senin de bu dünyayı görmeni çok isterdi ve öldükten sonra bunu garantiye almış,eğer biz getirmeseydik sana haberi iletilecekti.ben,ben..
çok üzgünüm.'dedi.hermonie:büyükbabam zengin miydi?Annesi sadece gülümsedi ve içeri girdiler.Tamam birçok şey yaşamıştı ama bu görüntü onda şok etkisi yarattı.binlerce cüce bir bankayı yönetiyordu.Annesi:123 nolu kasa sahibi kasayı görmek istiyor dedi.Cincüce 'sadece kasa sahibine kasayı gösterebilirim' dedi.Babası:tatlım annenle benim
uzun zamandır bekleyen işlerimiz var,sen okul malzemelerini edinirsin,bol şans!dedi ve kayboldular.TAMAM BU KADARI FAZLAYDI!Zihnini toplayıp bir durum değerlendirmesi yaptı:
1-kendini fakir sandığı büyükbabasının ona bıraktığı paraları göstermek isteyen bir cüceyle beraberdi!
2-okul malzemeleri listesi zaten başlı başına bir muammaydı(kurbağa yüreği,asa)
3-Nereye gideceğini bilmiyordu.
Birden minik el ona bir kasayı gösterdi .Cüce kapıyı açtı ve içeri girdiler.Büyükbabasının ona bıraktığı parayı görünce şok oldu burası bir devlet hazinesi gibiydi altından tepecikler oluşmuştu.oradan sadece 70 Galeon aldı ve Diagon sokağındaki insan seline karıştı..

TAMAM BU KADARI FAZLA!
1 sayfadaki 1 sayfası