Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Param Olsa da Ben Alsam

5 posters
YazarMesaj
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Vampir

Param Olsa da Ben Alsam Empty
MesajKonu: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 4:27 pm

Merhaba.

Adım Bilge Kaan. 16 yaşındayım. 11. sınıfa geçmeye çalışıyorum. 4-5 senedir rpg ile ilgileniyorum. Bu tayfayla 2-3 senedir takılıyoruz. Olmuştur herhalde o kadar. Beni rpg ortamına sokan Ali'dir. Aynı yerde oturuyoruz, ilkokul kankasıyız. Hala da görüşüyoruz. Taekwondo ve bodyle ilgileniyorum. İkisinide profesyonel olarak yapmaktayım. Basketbol oynamayı çok severim, voleybol oynamayı da ama pek başarılı olduğum söylnemez. Futbolu sevmem hiç ilgim yoktur. Genelde enerji doluyumdur. Ama çok nefretlik bir insan olduğum zamanlarda yok değil. İnsanların benden nefret etmesinden büyük haz duyarım. Biraz kavgacı bir tipimdir. Kendini öne çıkarmak için etrafındaki harcayan insanlardan, yalan konuşanlardan birde ağzı çok bozuk kişilerden nefret ederim. Metal, Rock, Klasik ve böyle nasıl diyeyim hoş müzikleri severim. Sevdiğim gruplar Rammstein, Evanescence, Crosscut, Beethoven, Çaykovski severim. Gelelim kültür köşesine. Dizi olarak Doctor Who, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Supernaturel, Kyle XY severim genel olarak. Film olarak Fantastik, Macera, Aksiyon, Komedi severim. Korku filmlerinden izlediğim gün pek etkilenmem ama acısı sonradan çıkar. Rüyalarda falan. Atlamayı zıplamayı çok severim. Koşmayı çok severim. Hele ki açık bir ortamda ve temiz oksijen olan bir yerde. Kardeşimle sürekli kavga ederim. Ciddi kavga etmesekte güreş, mma takılırız öyle. Koleksiyon manyağıyımdır. Film, para, kartpostal... saklarım hepsini. Kitap okumaya bayılırım. Kitap için ölürüm. Bütün eşyalarıma zarar ver, al cebine koy umrumda olmaz ama kitap ve dvdlerime zarar gelirse içimdeki Hulk ortaya çıkar. Hulk demişken Süper Kahramanları çok severim. Aslında var olduklarına bile inanıyorum. Biraz hayalperestim herhalde ama Süper Kahraman, Uzaylı bunların varlığına inanırım. Koskoca evrende yalnız olacak değiliz ya. Öyle kendince takılan biriyim işte. Genel düşünce tarzından biraz daha farklı düşünürüm. Bardağın dolu boş kısmı olayı vardır ya he işte ben orada bardağı görmem genelde suyu içmeye çalışırım. Ondan sonra Parapsikolojiyle ilgilenirim. Bayılırım. Her neyse çok konuştum.

Haydin kalın sağlıcakla.
Adriana Bastille
Dırdırcı Yazarı
 Dırdırcı Yazarı
Adriana Bastille

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 5:42 pm

Hoşgeldin, bende Merve Bilge Very Happy Adaş çıktık yav Very Happy Neyse Evanescence, Rammstein candır. Taekwondo'ya gelirsek arkadaşımın yardımıyla iki tekme atmaya çalıştım ve diğerlerine baktım. Esnekliğiniz süper oluyo o.O Ben üniye geldim ama hala parapsikolojik ögelere inanıyorum, öyle işte ^^
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 6:52 pm

Memnun oldum. Bizim grup pek esnemiyor. Hani yere yarım karış kalsa yeterli. Yere tam değersek esneklikten dolayı gücümüz azalıyor. Biz maç tayfasıyızÇok esnek olanlar gösterisi kısmı kısaca.
C. A. Jacqueline Black
Slytherin I. Sınıf
 Slytherin I. Sınıf
C. A. Jacqueline Black

Galleon : 32

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 6:55 pm

Valla o kadar anlamıyorum, arkadaşım siyah kuşağın ikincisinde yanlış hatırlamıyosam. O da maç tayfasında ama dediğine göre esnekliği doğru kullanırsan tekmede vuruşun %100 olabilirmiş ^^
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 7:34 pm

Ben esneklik hiç önemli değil demedimki. Çok fazla önemi yok. Kütük gibi bacağın olursa kafaya vuramazsın maçta.
Adriana Bastille
Dırdırcı Yazarı
 Dırdırcı Yazarı
Adriana Bastille

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 8:11 pm

Dediğim gibi ben anlamam ^^'
Marquéz Slorkié
Unutturma Dairesi Başkanı
Marquéz Slorkié

Doğum tarihi : 30/04/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyPaz Tem. 29, 2012 3:10 am

Hoş geldin dostum. Evet olmuştur 2-3 yıl. Ve body ile ne ara ilgilenmeye başladın hiç haberim yok bak. Ian artık sana devredildiğine göre üzerimden bir yük kalktı diyebilirim. Bu arada 2 yıldır ben de body ile ilgileniyorum. Yüksek çapta olmasa da, biraz şekillendiğini kabulleniyorum vücudun. Parapsikoloji candır. Lucid gerçekleşiyor fakat Astral'e daha tecrübem yetmiyor sanırım. Uğraşırsam yapacağımı biliyorum ama vakit kalmıyor işte. Vampir tanıdım vampir tanıyacağım bu saatten sonra da galiba. Her neyse. Yeniden hoş geldin diyorum ve başlıktan kaçıyorum.
http://potterefsanesi.roleplaylife.net
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyPaz Tem. 29, 2012 11:45 am

Eyvallah kardeşim. Bodyle epeydir ilgiliydimde profesyonel olarak 1-1,5 yıldır yapıyorum. En sevdiğim göğüs, kanat ve kol, karın, bacak. Hepsini seviyormuşum la. Göğüs kası olarak epey geliştirdim kendimi. Şekilli bir göğsüm var diyebilirim şu göğüs oynatma olayınıda rahatça yapabiliyorum süper oluyor. Kanat kasları biraz zor. Göğüs kası kadar felan belli olmuyor. Kol kasında var bende biraz hayvanlık. Baklavalarda ise 2 tane baklavam belli oluyor. Aşağıya doğru kaydıkça yağ ile kaplandığı için belli olmuyor. Anca yumruk atarsan felan anlarsın. Bacaklarımdan iğrenmeli miyim bilmiyorum. Hem Taekwondo hem body hergün 100 kilo basıyorum bacaklara vallahi hayvan gibi oldular. Yakında Ronaldo'ya benzerim. Lucid fena ya 10 numara. Galiba hep vampir kalacağım. Very Happy
Odette Montegue
Büyüceşura Hakimi
 Büyüceşura Hakimi
Odette Montegue

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyPaz Tem. 29, 2012 5:41 pm

Yüzyıllarca yüzünce rahat çıkıyor o kanatlar, bende var onlardan ama hoş değil zaten, yani bence değil (: Haa bi'de küçükken Spiderman gelir belki diye penceremi açıp uyurmuşum, süper kahramanlar kesin var, yani onlar bir ihtiyaç bir kere, hem ayrıca bence vampirler de kesin var, ben bekliyorum ısırılmayı yani (: Ve son bi'şey karşılaştığım Kyle XY izleyen ilk kişisin sanırım.
Ben Merve bu arada, memnun oldum (:
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyPaz Tem. 29, 2012 9:06 pm

Bende memnun oldum. Kyle XY'ye Ali sayesinde başlamıştım.
Marquéz Slorkié
Marquéz Slorkié

Doğum tarihi : 30/04/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Param Olsa da Ben Alsam   Param Olsa da Ben Alsam EmptyPtsi Tem. 30, 2012 4:28 am

Ali ile ben de aynı anda başlamıştık Smile Süper diziydi. Birden daldım ama Razz
http://potterefsanesi.roleplaylife.net

Param Olsa da Ben Alsam
1 sayfadaki 1 sayfası