Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

S t e l l a ~

5 posters
YazarMesaj
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

Galleon : 50

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 10:13 pm

Stella; deli dolu, samimi, dobra, içinde gereğinden fazla yaşama sevinci barındıran, hayattan zevk almasını bilen, bazen dengesiz ama çevresi tarafından sevilen biridir. Adaletsizlikler karşısında asla sessiz kalmaz, hakkını her zaman arar. Bir anı bir anını tutmayabilir, ruh hali çok çabuk değişebilecek bir esnekliktedir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi sever, giyim kuşama özen gösterir. Aşırı çalışkan olmasa da derslerle arası iyi sayılır. Ciddi bir tutum sergilediği çok nadiren görülen bir durumdur. Gevezeliğinden dolayı başının yandığı olmuştur ama bu özelliği yine de değişmemiştir. Yardımseverdir ve insanları incitmemeye özen gösterir, ancak sinirli bir anında ise bir olaya gereğinden fazla tepki gösterebilir. Oldukça arkadaş canlısıdır ve arkadaşlarına gerçekten değer verir. Sürekli etrafa gülücük saçtığı için kimse onun da üzülebileceğini düşünmez. Ancak bazen küçük bir söz bile incitebilir onu. Yine de üzgün olduğunda ya da ağlarken yalnız kalmayı tercih eder.

Karakter genel olarak böyle. Kurguları ise herkese özel olarak ayarlamayı planlıyorum. ^^

: : Aphrodis Audrey Phyllis : :
    Aslında onunla birbirimize pek benzemiyoruz. Onun tavırları bana göre daha olgun. Ancak onun tavsiyelerine çok güvenirim ve tereddüt ettiğim konularda çoğunlukla ona danışırım. Şu ana kadar da verdiği tavsiyelerden hiç pişman olmadım.

: : Mark Low : :
    Onunla aynı binadayız ve oldukça iyi anlaştığımızı söyleyebilirim. Aslında hoş biri. Derslerde gizlice bakıştığımız olur ama onun dışında tek yaptığımız birlikte eğlenmek ya da birbirimizin ödevlerine yardım etmek. Onun gibi bir dosta sahip olduğum için mutluyum.

: : Alex Rosairo : :
    Bir Hufflepuff daha! Aslında onunla özelliklerimiz pek uyuşmuyor, zıt gibiyiz biraz. Ancak bu iyi anlaşamadığımız anlamına gelmiyor. Alex üzgün olduğu zamanlarda elimden geldiğince eğlendirmeye çalışırım onu. Hatta başını sık sık belaya soktuğum da olmuştur. Yine de arkadaşlığımız bozulmadı şu ana kadar, böyle de devam eder umarım.

En son Stella A. Appleby tarafından Cuma Tem. 20, 2012 6:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 10:33 pm

Benimle olan kurgun sanırım zaten belli (:
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 11:03 pm

Eveet, ekliyorum hemen. Smile
Mark Low
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Mark Low

Doğum tarihi : 08/10/20

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyPerş. Tem. 19, 2012 11:21 am

Arkadaşımsı platonik olabilir, gizlice derste bakışmalar falan. Ama onun haricinde kanka gibi böyle.
http://narutorpg.forummum.net/
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyPerş. Tem. 19, 2012 12:03 pm

Karaladım bir şeyler ama olmuştur umarım. ^^
Alex Rosario
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Alex Rosario

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyPerş. Tem. 19, 2012 1:46 pm

Stella ve Alex zıt gibi biraz. Alex çoğunlukla sakin, olgun çünkü. Tabi 11 yaşında olduğundan yaramazlık yaptığı olmuyor diyemem. Aklıma kesin bir kurgu gelmedi ben direk linki veriyorum o zaman heheh.

http://potterefsanesi.roleplaylife.net/t121-alexander-rosario
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyPerş. Tem. 19, 2012 3:26 pm

O zaman Stella Alex'in üzgün olduğu zamanlarda onu eğlendirmeye, güldürmeye çalışabilir, başını sık sık belaya sokar falan. Razz Olur mu bu tür bir şeyler?
Alex Rosario
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Alex Rosario

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyCuma Tem. 20, 2012 3:20 pm

Olur olur güzel olur. ^_^
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyCuma Tem. 20, 2012 6:47 pm

Ekliyorum o halde. ^^
Erica Etheldreda
Slytherin I. Sınıf
 Slytherin I. Sınıf
Erica Etheldreda

S t e l l a ~ Empty
MesajKonu: Geri: S t e l l a ~   S t e l l a ~ EmptyCuma Ağus. 10, 2012 4:45 am

Çok gevezesin bir kere. Etrafa sürekli gülücük saçmana katlanamıyorum. Herkesi seviyorum, çok güçlüyüm ve çok iyiyim tavırlarını bırak.
Seni incitmek hobim gibi bir şey olmuş. Bundan mutlu oluyorum resmen. Her ne kadar beni aldırmıyor gibi görünsen de içten içe sözlerimle acıttığımı biliyorum ve bu bana değişik bir haz veriyor. Çatışmalı bir arkadaşlığımız var işte.

S t e l l a ~
1 sayfadaki 1 sayfası