Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cihan ^_^ Arthur (:

4 posters
YazarMesaj
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Galleon : 50
Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Cihan ^_^ Arthur (: Empty
MesajKonu: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPaz Tem. 15, 2012 6:30 pm

Merhaba arkadaşlar ben Cihan çoğunuz buraya bu yazıyı yazmadan önce tanıdı beni. Buraya yeni bir devir yaratmaya geldim. Her binadan karakterim var. İstediğiniz an sizlerle kurgu yapabilirim. Ama Hufflepuff'da yok. Çünkü asla sevmem o binayı benim için en cazip olanları sırasıyla Ravenclaw ve Slytherin'dir. Resmen Ravenclaw hayranıyım. Müzik konusuna gelince ne olursa dinlerim ama Hip-Hop muş Rap miş bu tarz şeyleri sevmem ve dinlemem. Genelde yabancı müzik dinlerim. Lise 3'e geçtim. Mutuyum bu hayatı çok seviyorum. Derslerimde başarılıyım. Ps çalışmaları yapıyorum 2 aydır. Eserler bölümünden ulaşabilirsiniz. Pek güzel değiller ama buradaki büyüklerim güzel diyorlar. Tamam bu kadar yeterli biraz daha devam edersem beni durduramıyacaksınız (: Razz Razz Razz
Adriana Bastille
Dırdırcı Yazarı
 Dırdırcı Yazarı
Adriana Bastille

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:45 am

Hoşgeldin diyim bari ^^ Merve Bilge bende Smile Artık hangisiyle hitap ederseniz ^^' Benim de diğer karakterim Slytherin'den Cassandra Black. Raw. ve Sly. ile kurgu yapabiliriz ^^ Muggle soylu olmasaydın akraban falan olabilirdi Adri de. Neyse ben de böyle kurgu manyağıyım yani Razz lol!
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 7:42 am

Merhaba Bilge ben bilge diye hitap edim dedim. Hiç söyleme bende kurgu manyayığım olabilir o kurguyu ayarlıyabiliriz.Muggle olmama gelince kurgumda yıllar sonra melez olduğum ortaya çıkacak merak etme. Şuan kendime anne baba ayarlamaya çalışıyorum. Razz Razz Razz Razz (:
C. A. Jacqueline Black
Slytherin I. Sınıf
 Slytherin I. Sınıf
C. A. Jacqueline Black

Galleon : 32

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:20 am

Adri evlenirse olabilir aslında Razz Kızımız pek bi kısmetsizde Very Happy Eğer ileride evlenirse yıllar önce kazada kaybettikleri çocuğu olabilirsin böyle kurgular uydururuz Very Happy Bulamasa da akraba yaparız ama yarı Fransız ona göre Razz
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:47 am

Olur neden olmasın ki Smile
C. A. Jacquette Black
Slytherin I. Sınıf
 Slytherin I. Sınıf
C. A. Jacquette Black

Doğum tarihi : 08/07/96
Nerden : ÖM göndermek isteyenler Arthur Jeff Phorkys adlı karaktere göndersin

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:56 pm

Merhaba cınım bizde tanıştık gerçi Very Happy tekrar söyleyeyim ben Miray Very Happy kurguda Mervenin ikizi gerçekte ruh ikizi desem az buçuk yalan olmaz Smile seninle yaşıtız galiba ben de 11'e geçtim. Benim rev. ve sly. karakterlerim var gerçi düşman kurgusu kurmuştuk Very Happy sly. ve rev. karakterin varsa dost kurgusuda ayarlayabiliriz Very Happy
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Cihan ^_^ Arthur (:   Cihan ^_^ Arthur (: EmptyPtsi Tem. 16, 2012 5:05 pm

Gryffindor
Ravenclaw
Slytherin Karakterlerim bulunmakta kurgulara açığım evet tanışmıştık (:

Cihan ^_^ Arthur (:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cihan ^_^ Arthur (:
» Arthur Jeff.
» Arthur Jeff Phorkys