Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Odette

2 posters
YazarMesaj
Odette Montegue
Büyüceşura Hakimi
 Büyüceşura Hakimi
Odette Montegue

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Odette      Empty
MesajKonu: Odette    Odette      EmptyPerş. Tem. 12, 2012 4:15 pm

Odette Montegue
23
Merhaba. Ben Odette Montegue. Beni muhtemelen tanıyorsunuz, çünkü güzelliğim ve zekamla beni tanımayan biri olduğunu düşünmem. Evet, kendimi beğenmişim ve şımarığım. Öyle olmam gerekiyor, bunu hak ediyorum ve böyle büyütüldüm. Hiçbir zaman pısırık ve pasif olmadım. Ancak her zaman ailemden gelen asilliğimi ve nazikliğimi korurum. Kimseye kolay kolay güvenmem, kimseyle de kolay kolay iyi anlaşmam. Çok iyi bir arkadaşım olmak için, uzun süre beraberlik gerekir. Hatta bazen bu bile yeterli olmayabiliyor. Çünkü herkes bir gün ölebilir ardından ağlayacağım birileri olmasını istemem çünkü şimdiye kadar ağlamadım. Yani ben hatırlamıyorum. Gülmeyi seviyorum. Belki biraz alkoliğim. Bu asilliğimi bozuyor olabilir, ancak genelde problem olmuyor. Ve merhaba, ben Odette, iğrenç bir ailem var. Annemden hep nefret ettim ve sanırım burada ağlamamız gerekiyor, annemin evli olduğu adam benim babam değil. Evet hayatım! Sevgili annem, sevgilisinden çocuk yapmış ve babama söylememiş. Her neyse, dedim ya ondan nefret ediyorum zaten. Hogwarts'a gittiğim için mutluyum çünkü bütün bu dramalardan uzak büyüdüm. Güçlü biriyim ve hırslıyım, istediğimi çoğu zaman elde edebilirim. Muggle'ları küçümsemeyi severim. Her zaman birileri üstündür çocuklar, bu konuda anlaşalım. Ha bir de ailem benim hiç bir şekilde başarılı olamayacağımı söyler. Böyle bir ailede yetişmeme rağmen nasıl özgüven sorunum olmadığını sorabilirsin, belki de babacığımın genleri çok kalitelidir.
Büyüceşura Hâkimi
Kurgu nedeniyle istemekteyim.

tık
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

Odette      Empty
MesajKonu: Geri: Odette    Odette      EmptyPerş. Tem. 12, 2012 4:18 pm

Rütbeniz veriliyor. Emin değilim ama 23 yaşı ile bir sorun çıkabilir. Diğer adminlerle konuştuktan sonra sorun çıkması halinde özel mesaj yolu ile sizinle haberleşeceğim.

Odette
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Odette