Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri

+20
Erica Etheldreda
Crystal Prévela
Stella A. Appleby
Elijah Vainquer Mc'Reid
Cosette Véux
C. A. Jacqueline Black
Adriana Bastille
Antoienette Véux
Valeria Nerissa Hyxest
Rada Markov
Lawrence Slorkié
Odette Montegue
Alberto Matthew Q' Wr.
Briseis Irma Silimauré
C. A. Jacquette Black
Ramona Lapiere
Minerva McGonagall
Raphaél Moriérty
Marquéz Slorkié
Aphrodis Audrey Phyllis
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Galleon : 50
Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Seyir Defteri - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ağus. 18, 2012 9:18 am

Amaaa bakın ben bilgisayar karşısında meraktan ölücem bana da söyleyin özelse pm atın. Very Happy

10.18
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Galleon : 0

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm

Çok Severek Kayıt Olduğum Elimden Geldiğincede Aktif Olmaya Çalıştığım Bu Siteden Her Geçen Gün Soğumaya Başladığımı İtiraf Etmek İstiyorum Nedeni Gayet Açık Ve Net :/ Yapılabilecek Birşey Varsa Adminler Söylerse Yapalım Ancak Böyle 3-5 Üyenin Aktif Olmasıyla Bu Site İlerlemez Malesef Saygılar :/ 15.17
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 2:34 pm

Üstteki üyeye ithafen;

Bir taraflarımızı yırtıp siteye üye çekmeye çalıştık. Gerek Facebook'tan olsun, gerek üyelere rica ederek olsun sitenin yayılması için çabaladık. Ama üyeler arkadaşlarına önermedikçe sitenin aktifliğinin artmayacağı bir gerçek. Elimizden geleni yapıyoruz zaten; ama üyelerin de yardımına ihtiyacımız var ^_^ 1534
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 3:53 pm

Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Üstteki üyeye ithafen;

Bir taraflarımızı yırtıp siteye üye çekmeye çalıştık. Gerek Facebook'tan olsun, gerek üyelere rica ederek olsun sitenin yayılması için çabaladık. Ama üyeler arkadaşlarına önermedikçe sitenin aktifliğinin artmayacağı bir gerçek. Elimizden geleni yapıyoruz zaten; ama üyelerin de yardımına ihtiyacımız var ^_^ 1534

Ona Ne Şüphe Zaten Canım Eminim ki Son Derece Zor Şartlarda Olabildiğince Çok Çalışıyorsunuzdur Zaten Bundan Şüphem Olmadı Hiç, Ancak Şöyle Bişey Var Bu Sitenin Adminleri Bile Üyelere RPG'yi Öğretemiyorlarsa (Bu Gerçeği Kabul Etmeyebilirsiniz Üye Olanların Çoğu bu Siteyi Webbrowser Biliyorlar) Üyeler Ne Derece Yenilere Yardımcı Olabilir Muamma ! Saygılar... 16.53
Elijah Vainquer Mc'Reid
St. Mungo Baş Şifacısı
 St. Mungo Baş Şifacısı

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptySalı Ağus. 21, 2012 5:21 pm

Godric Percival demiş ki:
Üstteki üyeye ithafen;

Ona Ne Şüphe Zaten Canım Eminim ki Son Derece Zor Şartlarda Olabildiğince Çok Çalışıyorsunuzdur Zaten Bundan Şüphem Olmadı Hiç, Ancak Şöyle Bişey Var Bu Sitenin Adminleri Bile Üyelere RPG'yi Öğretemiyorlarsa (Bu Gerçeği Kabul Etmeyebilirsiniz Üye Olanların Çoğu bu Siteyi Webbrowser Biliyorlar) Üyeler Ne Derece Yenilere Yardımcı Olabilir Muamma ! Saygılar... 16.53

O kadar burnu havada varken ve ben rp yapıyorum diyen kendini "Profesyonel" sanıp asıl üstadların rp'lerinde kendi çapında(Bknz:10–24 yoktometre) problem yaratabilenler varken bize pek te laf düşmüyor Selim'cim. İsim verecek kadar kendime güvenim var ama çemkirmeleri okuyamayacak kadar gözüm yorgun. O yüzden ben bazı şeyleri kendi haline bırakmanın daha sağlam olacağını düşünüyorum. Bilmem farkında mısınız, ben gereği kadar online'ım ve söylemesem de dış bağlantılarla bişeyler çabalıyorum. Ama onlar varken ve ben ne kadarda Umut'un hatrı sayılır arkadaşlığına üye çekebilmiş olsamda arkadaşlarımın bir çoğunun yaklaşık 20 kişiydiler, yönetime bakıp vazgeçenler oldu. Benim hoşlanmadığım birşey olsaydı herhalde bende durmzdım... Ortada belli bir sebepte yok sanki... Laughing 6.21

En son Elijah Vainquer Mc'Reid tarafından Perş. Ağus. 23, 2012 2:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyÇarş. Ağus. 22, 2012 12:49 pm

13.49

Bu site bu gidiş le artış göstermiyecek...
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 11:47 pm

Ancak Şöyle Bişey Var Bu Sitenin Adminleri Bile Üyelere RPG'yi Öğretemiyorlarsa (Bu Gerçeği Kabul Etmeyebilirsiniz Üye Olanların Çoğu bu Siteyi Webbrowser Biliyorlar) Üyeler Ne Derece Yenilere Yardımcı Olabilir Muamma ! Saygılar... 16.53

Şu Söylediğimi Destekleyecek Tarzda Şeyler Yaşanıyor Sitede Smile Neyse Kısa Bir Süre Daha Yokum Sitede Sadece Bir Bakmak İstedim, Sanırım Bu Kısa Süreden Sonra Yaa Hep Gireceğim Ya da Bir Daha Giremeyeceğim Üyeliği Felan Sileceğim Üniversite Kazanabildiğimden Okul İşleriyle Uğraşıyorum Duruma Göre Bakacağım Artık...

00.47
Emmett Salvatore
Vampir
 Vampir
Emmett Salvatore

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Vampir

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 4:46 pm

İsyan varmış katılmassam olmaz.

17:46
Marquéz Slorkié
Unutturma Dairesi Başkanı
 Unutturma Dairesi Başkanı
Marquéz Slorkié

Doğum tarihi : 30/04/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 5:24 pm

Her ne kadar üzücü olsa da yorumlarınızı okudum ve özel mesaj ile sizlere geri döndüm. Umarım yardımcı olur. Herhangi bir şekilde iletmek istediğiniz bir şey varsa iletişime geçebilirsiniz.
http://potterefsanesi.roleplaylife.net
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 7:37 pm

Her seni ne kadar bir abi olarak gördüysem kusura bakma ama bana karşı yazdığın yazılar baya bir canımı sıktı. Umut abi bugüne kadar sana karşı bir saygısızlığım olmadı. Ama benim size tek böyle konuşmamım sebebi siz bir olay olduğu zaman hiç bir çaresini bakılmıyor. Sırf onun yüzüne benim kadar aktif olan Miray arkadaşımızı siteden kaybettik ayrıldı. Bazı sebeplerden dolayı bu sebepleri Çisem kadar sen de biliyorsun. Ben sana bana ağır konuştuğun kadar ağır konuşmadım hatta ben senin hakkında asla konuşmadım ben orda sadece Çisem'in başka bir sitede adminlik yaptığını belirttim. ayrıten bana pm den o sitedeki adminliği bıraktı dedin ama hala devam ediyor yanlış anlama seni yalancı çıkarmaya niyetim yok. Eğer sözlerim böyle ifade edildiyse sana kusura bakma ben hiç bir sitede bu kadar büyük ağır laf işitmedim. Haketmeden yedim bugün ama olsun büyüğümsün o nedenle susuyorum asla bu konuda saygısızlık yapmam sana karşı bu siteye ilk geldiğim sırada sana o kadar çok kanım ısınmıştı ki. Çok mutluydum ama senin bugün bana yazdıklarını ben hakketmediğim halde kabullendim. Kusura bakma gerçekten..

20.37
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Ağus. 26, 2012 10:12 pm

Ben Size Burdan Yazdım Yine Burdan Cevap Vereceğim... Adının Çisem Olduğunu Bildiğim Yöneticinin Tamam Sağolsun İlk Zamanlar Elinden Geldiğince Yardımcı Oldu Bunu İnkar Etmem İçin Beynimden Bir Denli Sorunlu Olmam Gerekir Ama Verdiği Ters Cevaplara Seyir Defterindede Bir Örneği Var Ses Çıkarmadım, Ama Şunuda Belirtmesini Bildim YÖNETİCİYSEN EĞER İLGİLENECEKSİN ARKADAŞIM! Mecbur Değilim Diyor Bana DEĞİLSEN Niye Yöneticisin ? Ben Keyfimden Birşey İstemiyorum Heralde Değil Mi ? Siteyi Daha İyi Kullanabilmek Daha Aktif Olabilmek Hatta Üyelerle İyi İletişim Kurmak İçin Bazı Şeyleri Soruyorum Bilgilendirme İstiyorum... Canımı Öyle Çok Sıktı ki Sustum Taki Adminin Topluca Göndermiş Olduğu PM'den Sonra Diğer Arkadaşların Mesajlarına Verdiği Cevaplarıda Okuduktan Sonra TAbi Herkez Söylediğinden Meshul Onlar Kendi Cevaplarını Elbet Verirler, Ve Sayın Admin Herkesin Bir Özel Hayatı Var Kimse 7/24 Siteye Giremeyebilir İnsanın Temel İhtiyaçlarını Giderme Dışında İşleride Var Tıpkı Senin Okul İşlerin Ve Bazılarının Dershane İş Gibi Meşguliyetleri Olduğu Gibi Bu Durum Bizede Aynı Şekilde Geçerli, Bir Diğer Söylemin Benim Söylemiş Olduğum Webbrowser Olayı Arkadaşım İnsan Herşeyden Önce Kendine Bazı Şeyleri Kolay İnandırırmış Şunu Kesinlikle Kabul Etmiyorum Üstüne Basa Basada Söylüyorum Bu Siteye Veyahut Bu Tarz Sitelere Üye Olan Çoğu Kullanıcı Ya Bir Forum Platformu Büyük Olasılıklada Webbrowser Bir Site Bekliyor Ancak Böyle Başlıklar Kurgular Mesajlar Vb Şeylerle Karşılaşınca Beklentilerin Aksiyle Karşılaşıyorlar Bana Söyler Misin Siteye Üye Olan Kullanıcıların Kaçı Seçmen Şapkadan Başlayıp Doğru Bir Vaziyette Sitede İlerleyebilmiş Hiç Birimiz Bunu Anlıyamayacak Kadar Zeka Geriliği Yaşamıyoruz Görüyoruz Yazıyoruz Belirtiyoruz Ki Sende Çok İyi Biliyorsun Sana Bunu Haftalar Önce Yazmıştım Sende Gereken Cevabı Vermiştin Herneyse Tutumunu Daha Doğrusu Tutumunuzu Hiç Böyle Ummazdım Yinede Sağolun Herşey İçin Daha Öncede Belirttiğim Gibi Üni. İşleri Yüzünden Artık Online Devrimi Kapatıyorum Ama Gitmeden Şunuda Söyleyeceğim Nasılsa Bireysel Olarak Bu Sitenin Güzelliklerini Ve Tevazu Sahibi Üyelerini Övdüysem Buraya İnsanları Çekebilmek İçin Kendi Çapımda Birşeyler Yapma Çabasına Giriştiysem Bundan Sonrada Bu Siteyi Yereceğim, Tabi Çok Özel Bir Çaba Sarfetmeyeceğim Gördüğüm Ve Bildiğim Neyse Onu Söylerim Saygılar.... Herkes Kendine İyi Baksın Herkese Hayatında Başarılar....
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 6:37 pm

Ben şuan başka hiçbir sitede admin değilim Cihan. Bunu belirteyim. RM'yi kastediyor olmalısın çünkü bir süredir başka bir sitede adminliğim olmadı. RM'de de henüz üyelerin bilmediği birkaç durum söz konusu ve ben adminliği bıraktım duyurulmamış olsa da. O durum duyurulduğunda benim adminliği bıraktığım da duyurulacaktır diye inanıyorum. Ve orada yazılanlar sadece sana değildi Cihan. Umut toplu mesaj attı ve haklı da. Esasen ben yazacaktım ilk gören kişi olarak bu Seyir Defteri Ayaklanması'nı. Ama Umut'un daha açıklayıcı ve sakin olacağını düşünerek ona devrettim ki bence duruma göre gayet sakindi. Son iki üç sayfayı okursan, bu söylenenlerin 'Sorunlar' kısmında değil de Seyir Defteri'nde yazıldığını da göz önüne alarak kendini bizim yerimize koyarsan belki de o mesajın yazılırkenki ruh halini de göz önüne alabilirsin. Özel mesajla veya toplu bir konuşmayla halledilebilecek bir olayın böyle apaçık yerde Kaan'ın 'ayaklanma' diye belirttiği bir yolla belirtince sert bir tepki kaçınılmazdı sanki.

Ve Selim. Bu mesajı görecek misin bilmiyorum ama yazmak zorundayım. Benim 'ters cevap' verdiğimi sandığın cevapların aslında ters olmadığını belirtmek zorundayım. Şuana kadar elimden geldiğince üyelerle samimi olmaya çalışmış biriyimdir. Admin olmuş bulunduğum istediğin siteye sorabilirsin, başta ciddi görseler de sonradan sıcak kanlı olduğumu görmüşlerdir. Ama adminliğin verdiği ciddiyeti de korumak gerektiğinden her mesaja gülen surat falan ekleyemiyorum veya o gün canım sıkkınsa ister istemez o mesajıma katı bir dille yansıyor. Ama bu ters cevap değil. Ve hala lafımın arkasındayım, 'mecbur değilim' ilgilenmekle. Yani şöyle ki, sitede 3 adminiz şuan için ve soruların neredeyse hepsi bana geliyordu. Dost site hariç hepsiyle de elimden geldiğince ilgilendim, diğer adminlere yöneltmedim. Yöneltebilirdim de, tüm sorunlarla ilgilenmek benim görevim değil. Ama ben bunu görev kısmını geçip, insanlarla ilgilenmeyi sevdiğim için yaptım, üyeleri arkadaşım gibi gördüğüm için. Ama eğer sen gelip bana 'benimle ilgilenmek senin görevin, zorunlusun' dersen o arkadaşlığı yıkıp araya ciddiyet getirmiş olursun ki o zaman benim verdiğim katı cevaplara da laf etmeye çok bir hakkın kalmaz demektir. Şuana kadar bana söylenen -Miray olayı hariç, ki o konuda da elimden geleni yaptım- ve sorulan konularda yardım etmediğimi, başımdan savdığımı söyleyebilecek olan varsa, gelsin tartışalım bunu, dinlerim. Müsait olduğum hangi an soruları cevaplamadığım söylenebilir ki? Siteyi ve rpyi tanıtmama konusuna gelirsek Selim. Ben bir gün oturup yarım saat, bir saat uğraşıp, sitedeki tüm başlıkları tarayıp 'İlk Adımlar' denen bir şey oluşturdum siteyi adım adım anlatacak, en azından Rp yapma kısmına getirtecek kadar anlatacak. O mesaja bakılıp da ne yapılacağı anlaşılmayacak en ufak bir şey bile yok. Rpyi bilmeyen kişiler varsa siteye elimden geldiğince, her gün girmeye çalışan biriyim, gelip bana rp nedir, nasıl yapılır diye sorabilirler. Sitede yapılmış rpler de var, örnek olarak onları da gösterebiliriz.

Neyse, sonuca bağlayayım. Hadi Cihan haklı olabilir, çok bir şey dememesine rağmen o anki ruh halinin kurbanı oldu belki de, ondan özür bile dileyebilirim. Ama Selim, burada üç kişinin hakkını ve emeğini yabana attığın gerçeği var, üzgünüm. Sen siteye gelmeden önce de çok uğraşıldı bu site için, o çabaları bilmiyorsun da. Aktifleştirmek için elimizden geleni yaptık, daha önce hiç uygulanmamış bir kurgu ve sistem soktuk. Ama buna rağmen üye gelmiyorsa, bizim hatamızı geçmiş demektir bu. Dershanem de başlayınca, aynı şekilde Umut'un da sınavları, dolayısıyla bu çabalarımıza bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bu esnada hemen 'adminler ilgilenmiyor, kabalar' demenize gerek yoktu. Neyse, yine kaba olarak göze batacağımı biliyorum ama neyse. Dershaneden eve yeni adım attım ve oturup buna cevap verdim. Sert bir şey söylediysem yorgunluğuma yorun.
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ağus. 27, 2012 9:10 pm

Ama adminliğin verdiği ciddiyeti de korumak gerektiğinden her mesaja gülen surat falan ekleyemiyorum

1-) Kimseden Gülen Surat Beklemiyorum Sendende Ayrıca Gülen Surat Denilen Şey Her Koşulda Samimiyeti İfade Etmez Gerçekte Gülen İçinden Çok Farklı Söyleyebilir.

Ve hala lafımın
arkasındayım, 'mecbur değilim' ilgilenmekle. Yani şöyle ki, sitede 3
adminiz şuan için ve soruların neredeyse hepsi bana geliyordu

2-)Oldu O Zaman Kimse Yaptığı İşin Yükümlülüğü Ve Sorumluluğunu Üstüne Almasın! Ne Güzel Memleket Hepsinin Ve ya Herkesin Sana Gelmesi Beni İlgilendiren Bir Durum Değil Konuları Soruları Diğer Adminlere Paslamanda Beni İlgilendiren Birşey Değil Yetişemiyorsan Yapamıyorsan Senin Problemin Bu, Ben ÜSTÜNE BASA BASA Söylüyorum ben Sana ÖZEL Veyahut KEYFİ Birşey Sormuyorum Site İle İlgili Sorularımı Yansıtıyorum, Sen Çıkıp Bana "ARKADAŞIM ÖZELDEN SORU ALMIYORUZ" Deseydin Bende Paşa Paşa Gider Gerekli Başlık Altında Belirtirdim Sorunlarımı Sorularımı Cevabını Aradağım Şeyleri

Ama eğer sen gelip
bana 'benimle ilgilenmek senin görevin, zorunlusun' dersen o arkadaşlığı
yıkıp araya ciddiyet getirmiş olursun ki o zaman benim verdiğim katı
cevaplara da laf etmeye çok bir hakkın kalmaz demektir.

3-)Ne Zaman Bir Üyenin Bir Yöneticiden İstediği Bir İlgi Alakayı Göremediğinde Bunu Belirtmesi Ve Yöneticin Yükümlülüğü Olan Üyelere Yardımcı Olma Sitede Düzeni Sağlama İlgi Gösterme İşlerini Yapması Gerektiği Gerçeğini Belirtmesi Üyenin Aleyhinde Gelişim Gösterecek Bir Sürece Yol Açmıştır Bence Sen Çok Laylaylom Bir Forum Ortamında Bulunmuşsun Gibi Sen Yöneticiysen Özel İstekler Ve Kişisel Şeyler Dışında Kullanıcıların Soru Ve Sorunlarına Cevap VERMEK ZORUNDASIN! Hee Yok Sen Kimsin ki Zorunluluk Koşuyorsun, Bunu Dile Getirirsen Ben Seni Dışlarımda İlgilenmemde (Burda Dışlamaktan Kasıt Gereksiz Üye Anlamında) Gibi Ciddiyet Getiririm Sende PAŞA Paşa Yersin Laflarımı (Bknz.)
laf etmeye çok bir hakkın kalmaz demektir.

'İlk Adımlar' denen
bir şey oluşturdum siteyi adım adım anlatacak, en azından Rp yapma
kısmına getirtecek kadar anlatacak. O mesaja bakılıp da ne yapılacağı
anlaşılmayacak en ufak bir şey bile yok. Rpyi bilmeyen kişiler varsa
siteye elimden geldiğince, her gün girmeye çalışan biriyim, gelip bana
rp nedir, nasıl yapılır diye sorabilirler. Sitede yapılmış rpler de var,
örnek olarak onları da gösterebiliriz.

4-) Buna Verebilecek En Kısa Cevabım Cevaptanda Öte Bir Sorudur..
Bana Söyler Misin Siteye Üye Olan Kullanıcıların Kaçı Seçmen Şapkadan
Başlayıp Doğru Bir Vaziyette Sitede İlerleyebilmiş Hiç Birimiz Bunu
Anlıyamayacak Kadar Zeka Geriliği Yaşamıyoruz Görüyoruz Yazıyoruz
Belirtiyoruz

Bu esnada hemen 'adminler ilgilenmiyor, kabalar' demenize gerek yoktu.

5-) Neyin Gerekli Neyin Gereksiz Olduğunu Anlayıp Kavrayabilecek Bir Yapım Var Sağolun Wink Ancak Sizin Anlamadığınız Bir Nokta Var Sanırım

Bireysel Olarak Bu Sitenin Güzelliklerini Ve Tevazu Sahibi Üyelerini
Övdüysem Buraya İnsanları Çekebilmek İçin Kendi Çapımda Birşeyler Yapma
Çabasına Giriştiysem

Ben Bunları Söylerken Her Yazdığım Cümlede Kelimede Olduğu Gibi Samimi Oldum, Bence Siz Eleştiriye Tamamen Kapalı Bir İnsansınız Ve Kabullenme Yetiniz Yok, Ve Son Birşey Daha Lütfen Yazdıklarımı Bir Kere Daha Okuyun.. Ben Her Zaman Doğrucu Oldum Siz Doğrucu Değilsiniz Diye Söylemiyorum, Sadece Olduğundan Farklı Tepkiler Ve İsteklere Ve Beklentinizin Dışındaki Eleştirilere Biraz Daha Açık Olun Eminim Olduğunuzunda Daha Doğrucu Gerçekçi Olacaksınız... Wink
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyCuma Eyl. 07, 2012 9:09 pm

Bütün Kullanıcılardan Ve Yöneticilerin Agresif Tavırlarım İçin Özür Dilerim... Keşke Biraz Canlılık Olsa :/ 22.09
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyCuma Eyl. 07, 2012 9:39 pm

Biz de canlılık getirmek istiyoruz ama elimizden bir şey gelmiyor maalesef. 22.39
Emma Jean Brown
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Emma Jean Brown

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyC.tesi Eyl. 08, 2012 3:33 pm

En önemli özelliği popilerliğin olmaması diğerlerinden çok farklı bence
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPaz Eyl. 09, 2012 8:50 pm

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları II :/ Zaman Geçmeyince Filmler Kitaplar Karışık Bir Şekilde Gidiyorum :/ 21.50
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 01, 2012 1:20 am

Oha En Son Ben Yazıp Gittim Bursadan Hala Kimse Bişey Yazmamış Very Happy Very Happy 02.20
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Ekim 01, 2012 3:42 pm

İşte site tutmayınca böyle oluyor *-* 1642
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptySalı Ekim 02, 2012 11:45 pm

Gerçekten Üzüldüm Bu Duruma :/ Gayette Kolay Ve Hoş Bi Site :/ 00.45
Godric Percival
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Godric Percival

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptySalı Ekim 09, 2012 10:42 pm

Alışveriş Bile Yapamadım Be Very Happy Valla Yazık Very Happy Bide Hogwarts'a Gidecektik Very Happy Very Happy
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 19, 2012 4:21 pm

16.21

Ben çok üzüldüm buraya...... Sad

Seyir Defteri
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6