Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arthur Jeff Phorkys

YazarMesaj
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Galleon : 50
Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

Arthur Jeff Phorkys Empty
MesajKonu: Arthur Jeff Phorkys   Arthur Jeff Phorkys EmptyPtsi Ağus. 06, 2012 11:21 am

Sabah çok heyecanlı bir şekilde kalktım. Zaman gelmişti Diagon Yolu!nda alışveriş yapıcaktım. Bir çok kişi evlerinden çıkıp yolu tutmuştu bile. Annem ve babam hazırlandıktan sonra Arabaya binip Diagon Yolu'nun, yolunu tuttuk. Yolda giderken son bir kez etrafa bakııyordum. Çünkü Hogwarts's gideceğim için buraları hiç göremiyecektim.Ailemide çok özlüyecektim. Hiç bu kadar uzun ayrılık yaşamamıştık. Çok zorlanıcaktık kesinlikle. Ama olsun herkes benim ne kadar cesur olup ne kadar zeki olduğumu görmeliydi. Bunları düşünürken artık sonunda varmıştık. İlk olarak nereye gitseydim acaba ben ce ilk kitaplarını almalısın dedi babam. Hemen Flourish & Blotts tabelasını aramaya başladım ve aniden gözüme çarptı. Kapıyı açıp içeriye girdiğimde çok havasız ve kalabalıktı. Hemen en öne doğru hızlı adımlarla hareket edip vardım. Satıcı hemen bana doğru gelip yanağımı sıkarak ne istiyorsun bakalım. Elimdeki Listeyi satıcıya uzattım. Satıcı kağıda şöyle bir göz gezdirdikten sonra kitapları verdi. Çok Kitap vardı bunlar;
-Standart Sihir Kitabı
-Sihir Tarihi
-Sihirli Teori
-Acemiler için Biçim Değiştirme Rehberi
-Bin Büyülü ve Mantar
-Sihirli İksirler
-Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar?
-Karanlık Güçler: Kendini Korumak için Rehber.
Kitapları aldıktan sonra gideceğim yeri seçmek için anneme baktım ve asanı alabiliriz dedi. Rotamızı Olivander's Asa Dükkanı'na çevirdik.

Arthur Jeff Phorkys
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arthur Jeff.
» Cihan ^_^ Arthur (:
» Cihan ^_^ Arthur (: