Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?

5 posters

Soru başlıkta!
Tasarımını beğenmişimdir.
Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_lcap44%Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_rcap
 44% [ 4 ]
Kurgusu hoşuma gitmiştir.
Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_lcap22%Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Yöneticilerinin ilgisini sevmişimdir.
Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_lcap22%Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Aslında pek ilgilenmem. İçimden geldiğince.
Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_lcap11%Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
Marquéz Slorkié
Unutturma Dairesi Başkanı
 Unutturma Dairesi Başkanı
Marquéz Slorkié

Galleon : 50
Doğum tarihi : 30/04/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? Empty
MesajKonu: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPaz Tem. 29, 2012 3:59 am

Rol sitelerine üye olurken aradığınız özellikleri merak ediyoruz bir nevi. Cevaplarınızı yazılı olarak buradan da paylaşırsanız tartışmaya açık olabilir hani.
http://potterefsanesi.roleplaylife.net
Erica Etheldreda
Slytherin I. Sınıf
 Slytherin I. Sınıf
Erica Etheldreda

Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? Empty
MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyÇarş. Ağus. 01, 2012 6:19 am

forum oyunları tıkır tıkır işliyorsa o sitede dururum asghds
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 11:47 am

Kusura bakmayın ama ben yöneticilerin ilgisini beğenmiyorum :'(
Elijah Vainquer Mc'Reid
St. Mungo Baş Şifacısı
 St. Mungo Baş Şifacısı

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 12:05 pm

Kurgusu hoşuma gitti. Tıpkı Pottermore'da ki gibi olduğundan daha güzel olmuş... Smile
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 12:42 pm

Cihan; ne gibi? Yani ayrıntı verirsen düzeltmeye çalışırız tabii.
Elijah Vainquer Mc'Reid
St. Mungo Baş Şifacısı
 St. Mungo Baş Şifacısı

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 12:48 pm

Cihan ilgilerinin düşmeleri çok çok normal çünkü Kitap Karakterleri'yle ilgileniyorlar. Belki de başvurular çok az ama ben buna yoruyorum. Karakterler dolunca ve Profesörlükler tamamlanınca haliyle okul açılır. İlgi daha da artar diye düşünüyorum. Yoksa bende kısa kısa samimiyetsiz sohbetlere denk gelmedim değil hani... Laughing
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 1:45 pm

Yani Çisem şu şekil yanlış anlama sorun sende değil ben bak bir olay oldu o çocuğun şuan bu sitedede olmaması gerekiyordu. Yani ben kanıtlarıda sundum sana.. Yani ama neyse boşver .. Takma kafana. Gerçekten olay geçmiş bitmiş bir şey Very Happy

Ayrıten arda abi eminim bak öylede olucak bak benimde sitem var benim de üyem yok doğru ben de ilgileenemiyorum. Üye toplamaya çalışmaktan. Very Happy
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 2:00 pm

O konuda Umut'a ulaştım yazıldığı gün, ama yapabileceğim çok da bir şey yoktu. Yani şöyle ki, sana yazılan şey kabul, ama diğer üyenin mesajlarına baktığımda üyeliğinin silineceği bir şey görülmedi. İki üyenin arasındaki 'küfürsüz' tartışmaydı. Biraz daha sağlam bir şeyle gelsen daha fazla ilgi gösterebilirdik belki *-*
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?   Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir? EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 2:04 pm

Yani ben banlansın üyeliği ceza alsın silinsin demedim ki... Hem zaten geçti gitti boşver ben de sıkmıyorum canımı zaten Very Happy

Bir sitede gözünüze ilk çarpan şey ne? Yani sizi siteye çeken unsur nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Karakter Kurguları' Nedir?
» Eşya Listesi Nedir?