Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

start wearing purple!

+2
Aphrodis Audrey Phyllis
Rada Markov
6 posters
YazarMesaj
Rada Markov
Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı
Rada Markov

Galleon : 50

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

start wearing purple! Empty
MesajKonu: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:00 pm

Gogol Bordello dinlerken bu başlık ağzımdan kaçtı. Yoksa en sevdiğim renk kırmızıdır. Bunu çok önemsediniz, gerçekten. Eh, bura önemsemeyeceğiniz şeyler paragrafı olsun o halde. Akreptir burcum, tüm özelliklerini de deli yansıtırım. Lakabım Güllü'dür. Çünkü ismim Gülsen, evet. Sırık da derler, ince olduğumdan değil de uzunluk falan fişmekan. Şimdi bu paragrafı uzun tutarsam okumayacaksınız, öyle bi' psikoloji sezdim.

Bir gün ölürsem kendi ironilerimden öleceğim. Çok net yalnız bu, acayip net. Sözde adalet savunucusuyum da bazı insanların üstünlüğüne inanırım. Siz düşünün yani. Yine de homofobiye, spora, siyasete ve dinlere karşıyım. Herkes eşittir; ama bazıları daha eşittir mantığı yani.

Müzikle uğraşıyorum, ciddi düşünüyoruz. Şimdi burada size hoşlandığım grupları sayarsam - sayamam. Sonra birkaçı eksik kalır muhtemelen, ben üzülürüm. Böyle de duygusalım. Müzik diyorduk, şey, davul çalıyorum ben. Bass ile de bir geçmişimiz oldu da hala Reptilia bassındayım. Brutal vokal geçmişim de oldu bu arada. Hala olması gereken bir şeydi; fakat doktor yasakladı. Doktor demişken, insülin direncim var. Genel olarak heavy metal dinleyicisi portresi çizsem de kimi zaman indie, grunge da dinlerim. Geniş bir insanım, sülalem raad.

Dizi muhabbeti çok dönüyor burada, ben de eksik kalmayayım. Game of Thrones şu aralar favorim olsa da asıl favorim Friends. Öyle TBBT, HIMYM falan denk geldikçe izlerim de benim için asıl komedi British komedileri. Bunun yanında Skins'i de pek severim.

Natalie Portman hayranı değilim, sapığıyım resmen. Oturup ağlarsınız, o derece hastayım kendisine.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:03 pm

Allahım başlığı gördüğüm gibi şarkıyı söylemeye başladım. Aklıma takılacak şimdi senin yüzünden -.- Neysem. Hoşgeldin Gülsen <3
Odette Montegue
Büyüceşura Hakimi
 Büyüceşura Hakimi
Odette Montegue

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:17 pm

Friendsi iki kere bitirdim desem, pheobe beni öldürüyo smelly cat favori sarkımdı bi ara. O son iki bölümü izlerken nasıl bi duygu selidir o. Bittiğine inanmak istemedigim dizilerden.
Skins de izledim bi kac bolum u ikinci sezon kaza yapan cocuk var ya sinir oluyorum ona ben kiza yapmadigini birakmadi ayıptır yani.
Ben de merve iste bilmiyosan soyliyim (:
Rada Markov
Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı
Rada Markov

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:22 pm

Çisem luv! Hoşbulduk.
Allam Smelly Cat dedi, seni kendime alacağım Merve, cidden! You smell like something dead. Ayrıca Skins'i sevdiririm ben sana.
Marquéz Slorkié
Unutturma Dairesi Başkanı
 Unutturma Dairesi Başkanı
Marquéz Slorkié

Doğum tarihi : 30/04/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:40 pm

Hoşgeldin Gülsen Smile Natalie Portman sevilmez mi ya? On numaradır. Tanıyorsun zaten ama yine de Umut ben Smile
http://potterefsanesi.roleplaylife.net
Rada Markov
Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı
Rada Markov

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:43 pm

Nasıl da haklısın! Hoşbulduk.
Adriana Bastille
Dırdırcı Yazarı
 Dırdırcı Yazarı
Adriana Bastille

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPtsi Tem. 16, 2012 3:49 am

Davul mu çalıyosun o.O süper ^^ Bi ara bende amatör vokallik yapmıştım ^^ Benim de boğazımda belli sorunlar var tam çözülemedi, neyse ^^' Geçmiş olsun ve koccaman hoş geldinn ^^ Merve Bilge ben de Smile
Rada Markov
Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı
Rada Markov

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPtsi Tem. 16, 2012 5:43 am

Memnun oldum Merve!
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPtsi Tem. 16, 2012 7:44 am

Hoşgeldin ben de Cihan Smile
Rada Markov
Dövme Sanatçısı
Dövme Sanatçısı
Rada Markov

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

MesajKonu: Geri: start wearing purple!   start wearing purple! EmptyPtsi Tem. 16, 2012 4:59 pm

Memnun oldum Cihan. ^^

start wearing purple!
1 sayfadaki 1 sayfası