Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ 'Larry' Slorkié

+5
Alberto Matthew Q' Wr.
Melanie Katy Black
Raphaél Moriérty
Aphrodis Audrey Phyllis
Lawrence Slorkié
9 posters
YazarMesaj
Lawrence Slorkié
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Lawrence Slorkié

Galleon : 50

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 5:32 pm

Lawrence 'Larry' Slorkié

Oldukça duygusal bir yapıya sahip Larry. Onun için önemli olan şeylerden biri dürüstlüktür. Yalandan ve kandırılmaktan hiç hoşlanmaz. Aslında oldukça cesur olan Larry, duygularının bazen bu durumun önüne geçmesine olanak sağlayabiliyor. Ve bu durumdan kendisi de hoşlanmıyor, fakat yapısı bu şekilde. Kendisini çok sever. Öylesine ki, bu bazen bencillik derecesine bile gelebilir. Fakat sevdiklerine her şeyden çok değer verir. Kendisinden bile daha fazla.

Ailesini hiç tanımamıştır Larry. Bebek iken bulundukları gemi battığından boğularak can vermiştir ailesi. En azından amcası Marquéz ona bu şekilde anlatmıştır. Ailesi öldükten sonra onu amcası sahiplenmiştir ve büyütmüştür. Birbirlerine çok yakın olan bu ikili, Marquéz'in işlerinden dolayı son dönemlerde biraz uzak kalmış olsalar da, amca-yeğen den çok. baba-oğul ilişkisi içerisindelerdir.

Eveet. Karakterimin geçmişi ve özellikleri bu şekilde. Şimdi kurgulara bakalım.
        Hufflepuff'dan yakın dostlar arıyorum. Ama aşırı yakın olacak böyle.
        Alex Rosario
        Mark Low
        Gryffindor'dan da sürüyle arkadaş istiyorum.
        Arthur Jeff Phorkys
        Slytherin'den onu sevmeyen birkaç kişi olsa da fena olmaz hani.
        Onu koruyan profesörler veya yetişkinler de olsa güzel olur.

ÖZEL KURGULAR

Aphrodis Audrey Phyllis

Ödevlerimi yapıyor bazen. Bazen de bana çok iyi davranıyor. Yine de her şeyi bir karşılığa uyarak yaptığını biliyorum. Ama özünde öyle bir insan değil. Oldukça cana yakın bir kız. Sanırım büyüyünce onunla evlenicem.

Raphaél Moriérty

Rafe amca. Marquéz amcamın yakın arkadaşı. Hatta aynı dairedeler. Beni koruyan büyüklerden biri olsa da, aileden biri gibi görüyorum onu. İkinci amcam bir nevi. Marquéz amcamın işi olduğunda beni her yere o götürüyor. Seviyorum onu.

Melanie Katy Black

Mel. Eğlenceli bir kız aslında. Ve onu eğlendirdiğimi düşünüyorum. Çünkü konuşmalarımdan eğlendiği gülüşünden ve gözlerinin parıldamasından belli oluyor. Ve oldukça korumacı bir arkadaş. İyi anlaşıyoruz.
        Stella A. Appleby
        Arada şakalaşıyoruz. Gerçekten iyi anlaşsak da, birbirimizle uğraşmayı seviyoruz işte. Garip bir şekilde çekiyor beni kendisine. Ve bu gerçekten ilginç bir durum. Ama gayet iyi bir dostum. Ve umarım hep yanımda olur.

En son Lawrence Slorkié tarafından Ptsi Tem. 30, 2012 4:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Aphrodis Audrey Phyllis

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 5:44 pm

Şeker falan karşılığında, veya başka bir şey, ödevlerini yapabilirim hehe
Raphaél Moriérty
Unutturma Dairesi Çalışanı
 Unutturma Dairesi Çalışanı
Raphaél Moriérty

Doğum tarihi : 20/05/92

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:
Irk: Büyücü / Cadı

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 5:46 pm

Amcanın yakın arkadaşı olucam. Hatta biliyorsun kurgumuz var. Trene seni ben bırakıcam. Not düş bakalım hepsini. Ayarlarsın sen bir şeyler Smile
Lawrence Slorkié
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Lawrence Slorkié

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 5:51 pm

Eklendiniz.
Melanie Katy Black
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Melanie Katy Black

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyC.tesi Tem. 14, 2012 10:15 pm

Arada bir onu kütüphanede karşılaşıyor olabilirsiniz Melanie'yle. Onu güldürüyorsundur ve nasıl desem biri sana sataştığında koruyordur
Lawrence Slorkié
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Lawrence Slorkié

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPaz Tem. 15, 2012 4:45 pm

Eklendin Smile
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPaz Tem. 15, 2012 4:54 pm

Kankan olabilrim.
Lawrence Slorkié
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Lawrence Slorkié

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPaz Tem. 15, 2012 5:07 pm

Kanka tarzı bir kurguyu Hufflepuff'lı biri ile düşünüyorum. Zaten ek olarak rol dışı bölümde Hufflepuff'lı olanlardan hoşlanmadığını belirtmiştin sanırım. Garip geldi şu an.
Alberto Matthew Q' Wr.
Gryffindor I. Sınıf
 Gryffindor I. Sınıf
Alberto Matthew Q' Wr.

Doğum tarihi : 23/05/95

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPaz Tem. 15, 2012 6:22 pm

Evet malesef öyle ama bir tane kurgu gereği o binadan dosta ihtiyacım var ama genede sen bilirsin.
Antoienette Véux
Ravenclaw I. Sınıf
 Ravenclaw I. Sınıf
Antoienette Véux

Nerden : ÖM göndermek isteyenler Arthur Jeff Phorkys adlı karaktere göndersin

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPaz Tem. 15, 2012 9:10 pm

Umut umarım bana da bir yerler bulabilirsin.. Siteyi özledim Smile
Alex Rosario
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Alex Rosario

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:44 pm

Alex'in kurgusuna pek yakınmış Larry'nin ki. Alexander 2 yaşındayken muggle babası ve cadı annesi düşen bir uçakta öldüler. Alex halasının yanında büyüdü. Rosario'lar tamamen muggle ama halası muggle doğumlu bir cadı. 2 yaşından beri Londra'da yaşıyorlar. Bence o kanka benim. Smile
Mark Low
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Mark Low

Doğum tarihi : 08/10/20

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Patronus:

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 4:13 pm

İstersen kanka olabiliriz, ikimiz de meleziz hem ortak noktamız da var Very Happy Mesela trende tanışmışızdır Harry ve Ron gibi.
http://narutorpg.forummum.net/
Stella A. Appleby
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Stella A. Appleby

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 5:28 pm

Şimdi bu Stell çok canlı, yerinde duramayan bir kız. Ara sıra birbirleriyle şakalaşıyor, hatta arkadaşça sataşıyor bile olabilirler mesela. ^^
Lawrence Slorkié
Hufflepuff I. Sınıf
 Hufflepuff I. Sınıf
Lawrence Slorkié

~ 'Larry' Slorkié Empty
MesajKonu: Geri: ~ 'Larry' Slorkié   ~ 'Larry' Slorkié EmptyPtsi Tem. 30, 2012 4:26 am

@Cihan
Gry dostlara eklendin.

@Miray
Seninle de değişik bi kurgu bulucaz. Mesela alışverişte tanışmış olabiliriz. Hatta bununla ilgili rp bile yapabiliriz.

@Alex, Arda
Eklendiniz.

@Stella
Evet muhteşem bir kurgu eklendin.

~ 'Larry' Slorkié
1 sayfadaki 1 sayfası